Все Про Все

Головна | Реєстрація | Вхід
Середа, 05.08.2020, 12:02
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Реп і хіп-хоп [10]
Поп-музика [24]
Класика [19]
Кантри і фолькльор [7]
Рок музика [11]
Електронна музика_Relaxation [11]
R&B и соул [10]
Форма входу
 Реальный зароботок.Стань Агентом ПриватБанка.   

    Услуги ПриватБанка.Кредитка.Страховка.Агент ПриватБанка

razvlicheniy.narod.ru    UKR-sms.org.ua - СМС Українською, sms, прикольні смс, смс коханим та ін.

big-shara.org.ua - Речі на халяву.   Розмістіть наш банер на вашій сторінці і напишіть нам в гостьовій книзі.

<a href="//week.ucoz.ua"><img alt="week.ucoz.ua: Музика.Новини.Природа.Ігри" src="//week.ucoz.ua/__ucoz.gif" align="" border="0" width= "88" height="31"></a>

Повінь. Коломия - Прут.

Яблунів - Лючка 08.07.2010 р.

 
 

Повінь 08.07.2010 р.
Івано - Франківська область, місто Коломия, річка Прут. 2 години після максимального рівня.
Івано - Франківська область, Косівський район, селище Яблунів, річка Лючка. 12 годин після максимального рівня...
                        
додано 09.07.2010

Людський мозок

Людський мозок - найскладніша, непізнана, і найбільш творчо обдарована система пізнання світу. Дослідженнями діяльності цієї непізнаної до кінця системи займаються вчені: біологи, нейрофізіологи, психологи. Іноді від них ми дізнаємося досить цікаві факти про людський мозок. І ось тільки 10 з них.

1. Наша короткострокова пам'ять може запам'ятовувати одночасно тільки сім об'єктів

Люди мають три форми пам'яті: сенсорну, довгострокову і короткострокову. Довгострокова працює подібно жорсткому дискові комп'ютера, а короткострокова - як дуже маленький запам'ятовувальний пристрій. Ця короткострокова пам'ять може одночасно втримувати в мозку тільки п'ять - дев'ять об'єктів. Середня людина здатна одночасно втримувати в пам'яті сім об'єктів. Однак можна натренувати людину обробляти більшу кількість предметів, ніж дев'ять, якщо навчити її поєднувати об'єкти в групи. До речі, більшість телефонних номерів складаються з 7 цифр.

2. Шартрез – найбільш помітний колір

Жовто-зелений, шартрез, перебуває чітко посередині частот видимого спектра. Ваші очі мають рецептори для сприйняття синього, зеленого та червоного. Але мозок не отримує інформації про кольори, він отримує інформацію про різницю світлого і темного, і інформацію про різницю між кольорами. У підсумку рецепторам мозку легше всього "побачити" саме колір шартрез. До речі, цей колір часто використовується психологами, екстрасенсами, художниками, як заспокійливий і одночасно найпомітніший для людини.

3. Ваша підсвідомість розумніша за Вас

Або, принаймні, «потужніша». В одному із проведених досліджень людям демонструвалася складна картинка. Людям потрібно було моментально, не думаючи, вказати на те, що дослідники мали на увазі. Більшість випробуваних із завданням впоралися моментально. Іншій групі запропонували спочатку подумати і саме обдумано вказати на потрібний сектор на малюнку. І що? Повний провал, при тому, що на рішення завдання давалося кілька годин.

4. Розумова робота не втомлює мозок

Виявлено, що склад крові, яка протікає крізь мозок незмінний на протязі його активної діяльності, скільки б вона не тривала. При цьому кров, що беруть із вени людини, що пропрацювала цілий день, містить певний відсоток «токсинів втоми». Психіатри встановили, що почуття стомлення мозку обумовлюється нашим психічним і емоційним станом.

5. Молитва благотворно впливає на діяльність мозку

Під час молитви сприйняття інформації людиною йде, минаючи розумові процеси та аналіз, тобто людина відходить від реальності. У цьому стані (як і при медитаціях) у мозку виникають дельта-хвилі, які зазвичай фіксуються в дітей у перші шість місяців їх життя. Можливо, саме цей факт впливає на те, що люди, які регулярно відправляють релігійні обряди, хворіють рідше та видужують швидше.

6. Регулярна робота мозку дозволяє запобігти його нездужанню

Дослідження показують, що регулярна робота мозку дозволяє запобігти розвитку важкого захворювання - синдрому Альцгеймера. Інтелектуальна активність викликає виробництво додаткової тканини, що компенсує хвору. При цьому вивчення чогось нового, як і заняття незвичним видом діяльності - найкращий спосіб розвивати мозок. Також благотворно на діяльність мозку впливає спілкування з тими, хто перевершує Вас за інтелектом.

7. Людський мозок сприймає наші тіні як фізичне продовження тіл

Мозок, визначаючи положення тіла в просторі при його взаємодії з навколишнім світом, використовує візуальні натяки, які він одержує не тільки від кінцівок, але й від тіні. Тінь, що відкидається, дає додаткову інформацію про положення тіла відносно предметів, і сприймається нашим мозком, як його продовження.

8. Для повноцінної роботи мозку потрібно випивати достатню кількість рідини

Мозок, як і весь наш організм, складається приблизно на 75% з води. Тому, щоб тримати його в здоровому та робочому стані, потрібно випивати необхідну Вашому організму кількість води. Тим же, хто намагається схуднути за допомогою таблеток і чаю, що виганяють із організму воду, варто бути готовим до того, що одночасно із втратою ваги вони втратять і в працездатності мозку. Тому варто приймати будь-які таблетки тільки за призначенням лікаря.

9. Мозок прокидається довше тіла

Інтелектуальні здібності людини відразу після пробудження нижче, ніж після безсонної ночі або в стані середньої важкості сп'яніння. Дуже корисно, крім ранкової пробіжки та сніданку, що підсилюють метаболічні процеси, що відбуваються у Вашомум тілі, зробити й маленьку розминку мозку. Це значить, що не варто з ранку вмикати телевізор, а краще щось трохи почитати або розгадати кросворд.

10. Мозку легше розуміти мову чоловіків, ніж жінок

Чоловічі та жіночі голоси діють на різні ділянки мозку. Жіночі голоси - більш музичні, звучать на більш високих частотах, діапазон частот при цьому ширший, ніж у чоловічих голосів. Людському мозку доводиться «розшифровувати» значення того, що говорить жінка, використовуючи свої додаткові ресурси. До речі, люди, що страждають слуховими галюцинаціями, частіше чують саме чоловічий голос.


Джерело: http://infonova.org.ua/
 

Кінець світу 21.12.2012

А саме його тибетський сценарій, де на Землі пропаде світло і не передаватиметься електроенергія протягом трьох днів а то й місяців, що напророкував один монах, уже спростовано (Заява Лами про кінець світу спростована!). Проте всі пам’ятають й інші сценарії за якими має відбутися кінець світу. Один із них, наприклад, - парад планет, згідно якого у грудні 2012 року  Земля, Марс, Юпітер і Сатурн мають вишикуватись одне напроти другого і таким чином утворити "парад планет". Чи буде він насправді?

Розрахунки вчених дійсно говорять про особливий механізм Сонячної системи, де кожна планата відіграє свою роль у гармонії. Ця гармонія можлива лише за особливого розміщення планет, яке компенсує всі сили тяжіння і тримає систему у цілісності . Прихильники кінця світу, який має, за їхніми прогнозами, відбутися у 2012 році, взяли ці обрахунки на озброєння. Так і виникла теорія чи "пророцтво” про кінець світу, що відбудеться внаслідок параду планет. Ці страшилки теж підхопилися інтернетом, і люди все частіше про це говорять. Глобальні тролі ж, після захоплення наживки народом, вирішили парад планет підсолодити ще більше. Таким чином ми маємо інформацію про те, що  Земля, Марс, Юпітер і Сатурн вишикуються не лише за однією лінією, але й по одну сторону від Сонця. Виглядати це мало би так:

 

Але така можливість параду планет близька до нуля. Справа в тому, що всі планети мають не круглу, а еліптичну орбіту, деякі не паралельну до інших, обертаються з різною швидкістю. Тому так вишикуватись їм майже не реально. А щодо звичайного параду планет, то він поділяється на "Малий парад планет” і "Великий парад планет. У малому беруть участь 4 планети (Венера, Марс, Сатурн, Меркурій) і він відбувається щорічно. У великому –  8 і відбувається раз на 20 років (Земля, Венера, Юпітер, Марс, Сатурн, Уран). Плутон, наскільки відомо обертається не паралельно до орбіт інших планет, тому повний парад планет дуже рідкісна подія.

 

Загалом парад планет - це звичайне астрономічне явище. І от що зметикували всесвітні тролі кінця світу:

Слідом за планетами нашої системи в один ряд вишикуються і планети інших зоряних систем. Вийде умовний вектор довжиною в мільйони світлових років. Чим він нам загрожує? За прогнозами вчених, одночасно з парадом планет відбудеться ще декілька дивовижних пригод. Спочатку Місяць затулить собою Сонце, а потім те ж саме зробить і Венера. А значить, людство зможе побачити 2 сонячних затемнення – одне за іншим. В останній раз таке грандіозна космічна подія відбувалася 25 000 років тому. І тоді на нашій Землі відбулася різка зміна клімату, все живе на планеті миттєво загинуло. На думку багатьох дослідників, схоже може трапитися 21 грудня 2012 року. Адже коли тисячі різних планет вишикуються в одну лінію, вони зможуть порушити вселенську рівновагу.

Зібравшись по одну сторону від Сонця, вони як би переважать іншу, нічим не заповнену частину нашої галактики, і вона, подібно до корабля, що потрапив у шторм, просто перевернеться. І відправиться у "вільне плавання” по Всесвіту. Якщо це трапиться, то наша Земля не зможе утриматися на своїй колишній орбіті, і її чекають глобальні потрясіння.

Тут уже не потрібно пояснювати, що це вигадка. Навіть, якщо допустити, що буде ось такий "парад планет зоряних систем", то відстані між ними настільки великі, що майже не мають впливу, до того ж ці зоряні системи розміщені зі всіх сторін від сонця, а відповідно одна одну контролюють в плані балансу.
До того ж вчені ніякого параду планет не прогнозують. Ні малого, ні великого, планети 21 грудня 2012 руку будуть розміщені так:


 
За матеріалами  http://figli.pp.ua/info/kinec-svitu-21-12-2012-parad-planet .html
 

2012 Апокалипсис 1

2012 Апокалипсис 2

***********************************************************************************************
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 325
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 Услуги ПриватБанка.Кредитка.Страховка.Агент ПриватБанка.  Реальный зароботок.Стань Агентом ПриватБанка.


   Пошукова система week.ucoz.ua

Інтернет На сайті

Copyright MyCorp © 2020 |